آموزش کولر گازی

مقایسه کولر گازی گری با ال جی – Gree بهتر است یا LG؟

کولر گازی گری بخریم یا ال جی

مقایسه کولر گازی گری با ال جی

در بازار امروز تنوع بیش از حد کولرگازی کاربران را سر در گم می کند. دو برند معروف و با سابقه بازار گری و ال جی می باشند. این موضوع ما را وا داشت که به مقایسه کولر گازی گری با ال جی بپردازیم. با بررسی این دو ابر قدرت دنیای کولرگازی نه تنها می توانیم اطلاعات خود را درمورد کولرگازی بالا ببریم بلکه دید کلی نسبت به موجودیت داخل بازار خواهیم داشت. گری و ال جی محصولات خود را به صورت متنوع و در سایزهای متفاوت جهت رفاه حال کاربران به بازار عرضه می کنند. ال‌جی یک شرکت فناوری پیشرو در جهان است و بخشی از فعالیت های این ابر شرکت به ساخت کولرگازی اختصاص دارد. زمانی که می‌خواهید یک دستگاه گرمایشی و سرمایشی قابل اعتماد برای خانه خود داشته باشید. حتما به محصولات ال جی سر بزنید.

برای خرید کولر گازی ال جی کلیک کنید.

زیرا این برند هر ظرفیتی را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به شما عرضه می کند. برند گری نیز قابلیت های مثبت زیادی دارد به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که Gree برند خوبی برای کولر گازی است. این برند نه تنها طیف گسترده ای از کولر گازی را ارائه می دهد, بلکه قطعات با کیفیتی نیز را نیز پشتوانه آن قرار می دهد. Gree یکی از بزرگترین تولید کنندگان کولر گازی در جهان است. این نوید کیفیت و عملکرد عالی را برای هر محصولی که تولید می کند, می دهد. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی کلی هر دو برند بپردازیم و جوانب کلی آنها را بررسی کنیم. پس از این کار جمع بندی کلی را صورت می دهیم و ارزش خرید هر کدام را می سنجیم. با ما همراه باشید تا با هیجان زیاد راه را ادامه دهیم.

برای خرید کولر گازی گری کلیک کنید.

نکات راهنمای خرید کولر گازی

قبل از مقایسه این دو برند بهتر است, نکات راهنمای خرید کولر گازی از بانه را بیان کنیم. تا ابتدا به ساکن هدف را در نظر بگیریم و به دنبال آن بگردیم. در آخر نیز هدف را پیموده و به خال می زنیم. برای خرید کولرگازی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ اصلا مهمترین ویژگی های کولرگازی چیست؟ برای مساحت خود چه ظرفیت از کولرگازی را انتخاب کنم؟ مصرف انرژی کولرگازی زیاد است یا کم؟ و هزاران سوال که ذهن شما را درگیر می کند. تا آخر متن را مطالعه کنید تا جواب سوالات خود را بگیرید. برای خرید کولر گازی باید مصرف انرژی, مساحت مکان مورد نظر, آب و هوای منطقه, قابلیت و ویژگی کولرگازی و انتظارات خود از کولرگازی را در نظر بگیرید. مصرف انرژی از آن جهت اهمیت دارد که رابطه مستقیمی با هزینه های جاری دارد. هر میزان مصرف انرژی کم باشد استفاده از محصول و بهره وری بیشتر است.

مساحت مکان مورد نظر نیز باید سنجیده شود. دلیل این امر انتخاب کولرگازی متناسب با مساحت مورد نظر است. این کار در کاهش مصرف انرژی و استفاده صحیح از کولرگازی و رسیدن به هوای دلخواه و معتدل موثر است. کمپرسور کولرگازی ها از نوع T1 و T3 هستند و آب و هوای منطقه بر عملکرد آنها تاثیر می گذارند. متخصصان T1 را اصطلاحا مناطق آب و هوای معتدل گویند و T3 را مناطق حاره ای و گرم در نظر می گیرند. کمپرسور های T3 قوی تر از T1 می باشند و مصرف انرژی آنها بالاتر است. زیرا عملکرد مطلوب زیر هوای گرم و شرجی به شدت انرژی بالایی می طلبد. قابلیت و ویژگی های کولرگازی نیز در انتخاب کولرگازی تاثیر گذار است. زیرا وجود برنامه های متنوع به خوبی نیاز کاربر را درک و هوا را به صورت اتوماتیک گرم یا خنک می کند. حال به اصل موضوع بر می گردیم و مدل های کولرگازی ال جی و گری را بررسی می کنیم.

مدل های کولر گازی گری

پس از بررسی برند گری حال به بیان مدل های کولر گازی گری می پردازیم. کولرگازی گری را می توان به سری های: پلار, بورا, i cool lomo, اسفورماتیک و اکسنت تقسیم کرد. هر کدام از موارد بالا خود به ظرفیت های متنوعی تبدیل می شوند تا کاربران با فراغ بال بیشتری از این محصول استفاده کنند. کولرگازی های سری پلار گری شامل 12000, 18000, 24000, 30000 و 36000 می باشند. قطعات این سری ساخت آمریکا و مونتاژ توسط چین صورت می گیرد. عملکرد آنها سرمایش و گرمایش می باشد. ناحیه عملکرد این سری T3 می باشد. سری بورا نیز در دو ظرفیت 12000 و 24000 در بازار موجود است. این سری از کولرگازی های گری دارای ناحیه عملکرد T3 با قابلیت جذاب اینورتر جهت کاهش مصرف انرژی است. گری در تمام فصول سال همراه شما است!

سری i cool lomo از تنوع زیادی برای کاربران برخوردار است. اکثر مدل های این سری به قابلیت اینورتر مجهز می باشند.  ظرفیت تمام مدل ها شامل 10000, 12000, 13000, 18000, 24000, 27000, 30000 و 36000 می باشند. نکته جالب در سری اسپلیت آی کول لومو گری وجود ظرفیت 10000 با 13000 و 27000 می باشد. تمام ظرفیت ها شامل عملکرد سرمایشی و گرمایشی بوده و با بهرمندی از کمپرسور روتاری و نیز برخورداری از گاز مبرد R410 دارای رده انرژی A می باشند. سری اسفورماتیک در بین مدل های گری بسیار مشهور است. 12000, 18000, 24000, 30000 و 36000 نیز از تمام ظرفیت های این سری می باشد. ناحیه عملکرد این سری T1 می باشد که بسیار ایده ال برای مناطقی همچون تهران و کرج و… می باشد. اکسنت آخرین سری مورد بحث ما است. این سری نیز شامل ظرفیت های 12000, 18000, 21000, 24000, 27000, 30000 و 36000 می باشد. ناحیه عملکرد این ظرفیت ها T1 می باشد. 

مدل های کولر گازی ال جی

برای رسیدن به نقطه برابر گری بهتر است مدل های کولر گازی ال جی را نیز بررسی کنیم. کولرگازی های دیواری ال جی نیز از مدل های متنوع با ظرفیت جذاب برخوردار هستند. این ظرفیت ها به خوبی نیاز شما را مرتفع می سازند. دو سری از محصولات ال جی واقعا معروف هستند و کاربران به آن واکنش مثبتی نشان داده اند. اولین سری را می توان I-Control Dual Inverter عنوان کرد. این سری ال جی واقعا کم مصرف است و از سال 2017 تا 2021 بهترین بهره وری انرژی را داشته است. ظرفیت های این سری شامل 12000, 13000, 19000, 24000 و 26000 می باشند. تمام ظرفیت ها از کمپرسور قدرتمند و متناسب با ناحیه عملکرد T3 بهره مند هستند. قابلیت اینورتر مشخصه بارز این سری می باشد. پنل این سری سفید و درخشان است. که در ادامه به بررسی قابلیت ها خواهیم پرداخت.

سری بعدی ال جی که مکمل دوال اینورتر ال جی است, Art Cool Inverter نام دارد. این سری نه تنها کیفیت عالی دارد بلکه از لحاظ ظاهر با سایر کولرگازی های موجود در بازار متفاوت است. رنگ مشکی پنل های این سری از ال جی باعث تعجب کاربران شده است. گاز مورد استفاده در این سری R410a می باشد. ناحیه عملکرد این سری از کولرگازی های ال جی T1 می باشد تا عملکرد مطلوبی از خود بر جای گذارد. این سری ال جی در سایزهای 12000, 18000 و 24000 هم اکنون در سایت کالاچی وجود دارد. کاهش مصرف انرژی و وجود برد اینورتر در کمپرسور سری Art Cool Inverter از ویژگی های بارز این سری ال جی است. شاید تنوع محصولات ال جی نسبت به گری کمتر باشد ولی امکانات موجود در محصولات ال جی این نقطه ضعف را به خوبی پوشش می دهد.

کولر گازی ال جی بهتر است یا گری؟

کولر گازی ال جی بهتر است یا گری؟

با بررسی نکات و ویژگی های فوق حال سوال اصلی مطرح می شود! کولر گازی ال جی بهتر است یا گری؟ جواب دادن به این سوال بسیار سخت است. دلیل این موضوع به سلیقه و انتظار کاربر بر می گردد. هر کدام از کاربران به ابراز نظرات خود می پردازند. ولی کارشناسان تحلیلی سایت کالاچی بر این باور هستند که هر کدام از مدل های مذکور در جای خود بهترین هستند. کولرگازی های ال جی از لحاظ امکانات بر گری پیشی می گیرند. حال اینکه از لحاظ کیفیت کولرگازی گری بهتر عمل می کند. ولی هر دو برند از بهترین ها هستند و به کاربر کمک می کنند هوای ایده ال را در فضا منتشر کنند. اکثر کولرگازی های گری از ناحیه عملکرد T3 برخوردار هستند. این قضیه قدرت بالای گری را نشان می دهد. یکی دیگر از قابلیت های دیگر این دو برند که شاید بر داوری درست و صحیح شما تاثیر بگذارد ظرفیت های این دو برند است.

گری از ظرفیت 9000 تا 90000 بی تی یو را تولید می کند. ال جی نیز از ظرفیت 9000 تا 65000 بی تی یو را با افتخار به شما تقدیم می کند. در هر دو محصول از کمپرسورهای روتاری, اسکرول و پیستونی به خوبی استفاده می شود. با این دو برند زندگی و محیط خانه یا اتاق کار بویی دیگر دارد. گری و ال جی نقطه عطف پیشرفت صنعت کولرگازی بوده است. تمام برند های دیگر در این صنعت خود را مدیون گری و ال جی می دانند. زیرا تمام قابلیت ها و طراحی های سایر برند ها نشات گرفته از این دو می باشند. صداهای کولرگازی بزرگترین مزاحم خواب و کار است. اگرچه محیط شادی را فراهم می کند. هر دو برند تست CFD را پشت سر گذاشته اند. محصولات گری و ال جی از بی صدا ترین محصولات موجود در بازار هستند. شما می توانید بدون هیچ گونه مزاحمتی در محل کار, کار کنید و یا در منزل به استراحت بپردازید.

کولر گازی گری بخریم یا ال جی؟

کولر گازی گری بخریم یا ال جی؟

تیم تحلیلی کالاچی تا به کنون کلیت خوبی را از دو برند مذکور پیش روی شما گذاشته است. حال شاید این سوال مانند سایر کاربران متوجه شما نیز شود! به نظر شما کولر گازی گری بخریم یا ال جی؟ سوال خوبی است. همانطور که عنوان شد جواب این سوال به نکات راهنمایی انتخاب کولرگازی بر می گردد. اول از همه چیز باید به جیب و شرایط اقتصادی خود بنگریم. در ثانی باید جوانب را بررسی کنیم و فضای مورد نظر را بسنجیم. اگر ناحیه عملکرد کولرگازی T1 می باشد برای مساحت 10 تا 15 متر از ظرفیت 12000 استفاده کنید. برای مساحت 20 تا 40 متر از ظرفیت 18000 یا 19000 استفاده کنید. پوشش مساحت 40 تا 60 متر ظرفیت 24000 را می طلبد. همچنین 50 تا 70 متر را با ظرفیت 26000 پوشش دهید. 

اما در مورد ناحیه عملکرد T3 جریان فرق می کند. برای پوشش مساحت 20 تا 40 متر ظرفیت 12000 پاسخگو است. ظرفیت 19000 می تواند 45 تا 85 متر را پشتیبانی کند. 70 تا 100 متر را با ظرفیت 24000 به خوبی پوشش دهید. 90 تا 120 متر را با ظرفیت 26000 به راحتی خنک یا گرم کنید. در هر دو برند مذکور به سلامت کاربر اهمیت ویژه ای داده شده است. از این رو فیلتر های بهداشتی برای عملکرد موثر و رو به جلو طراحی شده است. هوا تصفیه می گردد و بستر مناسب برای ایجاد هوای معتدل به راحتی به وجود می آید. در آخر گفتن این نکته ضروری است که تمام کولرگازی های گری و ال جی منحصر به فرد هستند. اگر همچون جورچینی به موضوع نگاه کنیم. می توان محصولات را قسمت گمشده پازل بدانیم که وجود همه برای حل مسئله ضروری است.

جمع بندی و راهی آسان برای خرید

با جمع بندی کلی می توان عنوان کرد هر دو محصول ارزش خرید بالایی دارند و می تواند به راحتی شما را کمک کنند. ترکیب کیفیت و کارایی با ظرافت و زیبایی در تمام محصولات ال جی و گری موج می زند. با خرید کولرگای های گری و ال جی در مصرف انرژی صرفه جویی خواهید کرد. امیدواریم بررسی صورت گرفته توانسته باشد به اطلاعات شما بیفزاید و دید شما را نسبت به کولرگازی وسیع تر کرده باشد. 

شما می توانید تمام مدل های مذکور را از بازار بانه خریداری کنید. خرید کولر گازی از بانه به واسطه مرز خاکی موجود مقرون به صرفه است. سایت کالاچی تمام محصولات ال جی و گری را بررسی و با قیمت مناسب به فروش می رساند. با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و محصول را در ازای پرداخت بیعانه درب منزل تحویل بگیرید. در ضمن شما می توانید مشاوره رایگان را به صورت 24 ساعته از کارشناسان ما دریافت کنید. تمام بررسی صورت گرفته حاصل کار تیم تحلیلی کالا چی می باشد. اظهر نظر شما موجب دلگرمی ما می شود. ما را از نظرات خود بی بهره نسازید.

4.2/5 - (6 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “مقایسه کولر گازی گری با ال جی – Gree بهتر است یا LG؟

 1. آذین گفت:

  ممنون واقعا مقایسه کامل و جامعی بود

  1. yashar hosseini گفت:

   حتما از مطالب دیگر سایت هم دیدن کنید.

 2. حسین گفت:

  من هم کولر گازی ال جی داشتم و هم گری ولی ال جی یه چیز دیگه ست.

  1. yashar hosseini گفت:

   البته کولرگازی های هر دو برند بسیار با کیفیت و خوش ساخت هستند و انتخاب بین مدل های آنها بیشتر به سلیقه و شرایط مصرف کننده بستگی دارد.

 3. کامران اطلسی گفت:

  ببخشید کدام مدل کولر گری بهتر است؟

  1. itskarakey گفت:

   سلام, بسته به شرایط محیط و بودجه ای که دارین میتونین انواع مدل های کولر گازی گری را از این صفحه مطالعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 4. محمد رضائی گفت:

  با تشکر مطالب بسیار مفید بود.

  1. itskarakey گفت:

   ❤️🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.